Edit here: Style Properties -> Header and navigation
  • bu site satılıktır.
14
Kaynak ikonu

Eklenti [DBTech] DragonByte Security 4.3.1

indirmek için izniniz yok
Eklenti
Uyumlu XF Sürümleri
2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.10
1669659178511.png

[DBTech] DragonByte Security , XenForo forumu için siz orada olmasanız bile forumunuzu izleyen ve herhangi bir şüpheli etkinlik konusunda sizi uyarma yeteneğine sahip bir güvenlik eklentisidir.

[DBTech] DragonByte Security , güvenlik konusunda endişe duyan veya şüpheli bir şey olduğunda uyarılmak isteyen forumlar için mükemmel bir üründür. Yetkilendirme hataları gibi çeşitli "Güvenlik İzleyicileri" sayesinde, belirli eşikler karşılandığında gerçekleştirilecek farklı eylem "seviyeleri" belirleyebilirsiniz. Örneğin birisi 1 saat içinde aynı IP adresinden 5 farklı hesaba giriş yapmaya çalışırsa webmaster'ı uyarabilirsiniz. 1 saatte 15 hesap denerlerse IP adresini tamamen bloke edin.

Modlar veya eklentiler tarafından değiştirilmediğinden emin olarak yapılandırma dosyanızı yakından takip eder. Herhangi bir şablon değiştirildiğinde, birinin şablonlarınıza kötü amaçlı kod ekleyip eklemediğini kolayca görebilmeniz için renk kodlu bir değişiklik günlüğü de dahil olmak üzere e-posta uyarıları da alabilirsiniz.
XenForo'nun en önemli yönlerini takip edin: config.php ayarlarının değiştirilmesi, AdminCP / Kullanıcı Hesabı erişim girişimleri, XenForo ayarları, kullanıcı verileri, grup ayarları ve kullanıcı grubu izinleri.
Değişikliklerle ilgilenen her gözlemci için ayrıntılı değişiklik günlükleri mevcuttur.
IP Yasağı, Kullanıcı Yasağı, E-posta Uyarıları ve izleyici bazında geçici forum kapatma seçenekleri.

Parola süre sonu: Parolalar, X gün sonra her grup için geçerlilik süresi dolacak şekilde ayarlanabilir. Kullanıcılar, şifrelerini neden değiştirmeleri gerektiğine dair bir bildirim ile şifre yönetimi ekranına yönlendirilecektir.

Parola kuralları: her grup için yeni parolalar için kurallar belirleyin; minimum uzunluk, küçük harf içermelidir, büyük harf içermelidir, sayı içermelidir, sembol içermelidir. Kullanıcı grubu izinlerini "Kayıtsız" grubuna ayarlayarak yeni kayıtlara bile uygulanabilir.

Cihaz Güveni: Bir cihaz/IP kombinasyonuna kalıcı olarak güvenin (isteğe bağlı, 30 günlük XenForo güvenine ek olarak) ve hesap sayfanızdaki iki faktörlü kimlik doğrulama sayfasını kullanarak istediğiniz zaman güveni iptal etme yeteneği.

Oturum Yönetimi: Tanımadığınız tüm cihazları bir kez kapatma özelliğiyle, hesabınızın şu anda oturum açmış olduğu tüm cihazları kolayca görün (bu modu yüklediğinizden beri).

Kötü Davranış Entegrasyonu: Bu kullanımı kolay, ücretsiz (yazım sırasında) uzaktan algılama hizmetiyle kötü niyetli trafiği tespit etmek ve engellemek için www. ile entegre edin.
  • Beğendim Sadece
Tepkiler: redix35 ve Spartus
Yazar
İnfo
İndirilme
4
Görüntüleme
57
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
0.00 yıldız 0 değerlendirme

İnfo ait diğer kaynakar

Üst
AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım